O firmie

R6 Baterie to dynamiczna firma zajmująca się sprzedażą materiałów elektrochemicznych. Działamy od 2000 roku w formie tradycyjnej hurtownia oraz wirtualnej (www.r6.com.pl).

Misja  naszej firmy od początku jej istnienia jest zapewnienie dużego asortymentu oraz maksymalnego komfortu dokonywania zakupów przez naszych Klientów.

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w najnowocześniejszych segmentach rynku. W naszym sklepie dbamy nie tylko o bogaty asortyment oraz o atrakcyjne ceny towarów, ale dążymy również do zaspokojenia wiedzy naszych Klientów z zakresu informacji o materiałach elektrochemicznych oraz nowości na rynku.

Cała idea działalności firmy R6 Baterie opiera się na dynamice, elastyczności, bezpieczeństwie oraz szybkiej reakcji na zachodzące zmiany w gospodarce. Dzięki bardzo dobrze wykwalifikowanej młodej kadrze firma konsekwentnie realizuje cele określone w planach operacyjnych.

Nasza oferta to między innymi: baterie podstawowego szeregu w wersjach alkalicznych i kwasowych, baterie litowe, wysokonapięciowe baterie alkaliczne, baterie cynkowo-powietrzne, srebrowe i alkaliczne baterie zegarkowe, konsumenckie akumulatory NiMH oraz NiCd, akumulatory do telefonów  bezprzewodowych, kamer wideo, cyfrowych aparatów fotograficznych, notebooków, zabawek, latarki oraz przemysłowe akumulatory NiCd, NiMH i Li-Ion. Odrębną, grupę stanowi rozbudowana rodzina unikalnych ładowarek, latarek, optycznych nośników danych i inne.

www.r6.com.pl jest przykładem bardzo dobrze funkcjonującego sklepu internetowego, w którym bezpieczeństwo, informacja oraz bogactwo oferty doskonale ze sobą współgrają.

Nasi klienci, bez względu na porę dnia, czy nocy mogą składać zamówienia on-line i być pewni, że otrzymają dokładnie ten towar, który widzieli w witrynie sklepu.


R6 Przemysław Kasprzak
71-001 Szczecin

tel. (091) 482-57-92 lub 482-57-94
fax. (091) 484-64-05

e-mail: firma: r6@r6.com.pl
e-sklep: sklep@r6.com.pl
Projekt graficzny: Logicnet.pl